Matta rya Finland

559282

MATTA, rya, troligen Finland, monogramsignerade hörn och daterad 1925, ca 295x185 cm

Mattor/Textilier

Matta rya Finland

Budhistorik (18 bud)
4159707
6 400
4159704
6 200
4159686
6 000
4159686
5 600
4159702
5 400

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.