Tobaksburk marmor

559279

TOBAKSBURK, 1800-tal, kolmårdsmarmor, liv med monogram, höjd ca 21 cm

Nagg

Diverse

Monter 5

Tobaksburk marmor

Budhistorik (5 bud)
4158947
600
4159153
550
4158947
4158930
4158868

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.