Elisabeth Warling akvarell

559275

ELISABETH WARLING (1858-1915): Fontenay aux Roses, signerad Elisabeth Warling, akvarell, 29x22 cm

Kundcenter

Elisabeth Warling akvarell

Budhistorik (2 bud)

4150668
3 800
4149661

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.