Danka Jaworska oljemålning

559274

DANKA JAWORSKA (född 1951): Triptyk, figurkomposition, signerad a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 61x139 cm sammonterad

Rum 3

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4159192
4159138

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.