Oskar Bergman akvarell

559272

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Sjöstrand, signerad och daterad Oskar Bergman 17 maj 1949, akvarell på papper, ca 22,5x25 cm

Rum 4

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (2 bud)

4161195
4153866

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.