Spegel nyrokoko 1800-tal

559271

SPEGEL med konsolbord, 1800-talets slut, nyrokoko, fasettslipat glas, konsolbord med profilerad och konturerad skiva i sten, höjd ca spegel ca 195x85 cm, höjd konsolbord ca 79, 93,5x41 cm

Dekorskador, sprickor

Speglar

Rum 6

Spegel nyrokoko 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4164272
4163891
600
4163677
550
4162214
500
4162212
450

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.