Erik Dietman litografi

559264

ERIK DIETMAN (1937-2002): Isbjörnshona, signerad, EA, färglitografi, bladmått ca 25,5x36,5 cm

Fack 46

Erik Dietman litografi
Budhistorik

2018-07-18 kl 21:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.