Kunglig Dansk Flora Danica

559245

ROYAL COPENHAGEN, "Flora Danica'', cremekopp, med lock och fat, 1900-tal, porslin, koppen märkt 3575, faten märkta 3576, ASKFAT, 2 st, märkta 3501, höjd 9 cm

Askfat med nagg

Keramik/Porslin

Kunglig Dansk Flora Danica

Budhistorik (33 bud)
4161055
6 200
4161054
6 000
4161052
5 800
4161052
5 600
4161049
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.