Arne Jacobsen golvlampa

559239

ARNE JACOBSEN, "AJ", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad metall, höjd ca 130 cm

Slitage, bucklor, färgavskav

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Arne Jacobsen golvlampa

Budhistorik (11 bud)
4161515
1 900
4160377
1 800
4160157
1 700
4159681
1 600
4157588

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.