Ritningshurts

559230

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, betsat trä och MDF, skiva fanérad i ek, bestående av 2 dlr, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 69, 136x69 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan och undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Ritningshurts

Budhistorik (3 bud)

4162406
4160485
4159073

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.