Ritningshurts

559225

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, skiva med ek fanéring, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 105.5, 136x69 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan är lösa, undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Ritningshurts

Budhistorik (24 bud)
4161270
4161269
1 900
4161267
1 800
4161268
1 800
4161267
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.