Josef Ekberg Sommar

559224

JOSEF EKBERG, vas, Gustavsberg 1919, Sgrafitto, dekor i mörkblått av växter mot ljusblå fond, signerad Gustafsberg 1919 J Ekberg, höjd 25 cm

Fot med lagning

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Monter 6

Josef Ekberg Sommar

Budhistorik (3 bud)

4151421
4158063
4151421

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.