Ritningshurts

559222

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, ek fanérad och MDF, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 105.5, 136x69 cm

Slitage, skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan är lösa, undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Ritningshurts

Budhistorik (13 bud)
4159739
4159074
1 400
4159074
4158865
750
4154552
700

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.