Arcangelo 1986

559217

ARCANGELO ESPOSITO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, kolkrita på papper, ca 33x47 cm;
PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm 1986

Rum 6

Arcangelo 1986

Budhistorik (7 bud)
4159906
4159904
1 800
4159878
4159877
4150223

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.