Uno Vallman oljemålning

559214

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, ca 38x46 cm

Fack 10

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4157201
4159112
4157201
4156425
4156424
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.