Bordslampa häst

559210

BORDSLAMPA, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, svart sten, i form av springare, höjd inkl skärm ca 69 cm

Nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordslampa häst

Budhistorik (15 bud)
4161364
950
4161451
900
4161364
850
4161287
4160705
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.