Engelsk Skola

559199

ENGELSK SKOLA (omkring 1900): Barn vid roddbåt, signerad, akvarell, ca 24x42 cm

Tavelvagn 3

Engelsk Skola

Budhistorik (7 bud)
4160784
550
4160285
500
4160771
500
4160285
450
4160770

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.