Oljemålning

559198

ENGELSK SKOLA (omkring 1900): Landskap med får, olja på duk, ca 30x50 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Fack 53

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4161277
4160939
4160939
650
4155225
600
4160938
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.