Stolar Piretti

559197

PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199

Skador, fanérbortfall

Möbler, Stolar, Design

Rum 8

Stolar Piretti

Budhistorik (8 bud)
4160139
4160127
750
4159966
700
4159017
650
4158013
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.