Oidentfierad konstnär tusch

559195

OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Kvinna med fågel, signerad och daterad Aydlett -71, tusch, ca 63,5x44,5 cm

Konst, Teckningar

Tavelvagn 2

Oidentfierad konstnär tusch

Budhistorik (1 bud)

4151628
2018-07-09 17:11:48

2018-07-15 kl 21:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.