Oljemålning

559194

GEORGES CSAPO (1900-tal): Slädfärd, signerad G Csapo, olja på duk, ca 62x122 cm

Rum 20

Oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4160698
1 700
4160697
1 600
4160696
4160657
1 400
4160695
1 400

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.