Antonia Saura färglitografi

559190

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Figurkomposition, signerad Saura, 101/140, färglitografi, ca 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 9

Antonia Saura färglitografi
Budhistorik (9 bud)
4159310
3 200
4156288
4156284
2 600
4154428
4153262

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.