Oljemålning

559189

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med hus, signerad maneti, olja på duk, ca 50x70 cm

Rum 21

Oljemålning

Budhistorik

2018-07-16 kl 11:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.