Zoltan von Boer oljemålning

559188

ZOLTAN VON BOER (Ungern född 1924): Ansikte, signerad och daterad Zoltan von Boer Malmö 1969, olja på pannå, ca 50x35 cm

Rum 21

Zoltan von Boer oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4159507
12 000
4159505
11 500
4159506
11 500
4159505
11 000
4159502
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.