Peter Dahl färglitografi

559183

PETER DAHL (född 1934): Dansande par, signerad och daterad 1981 Peter Dahl, EA, färglitografi, 54x37 cm

Tavelvagn 2

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
4148553
4157832
750
4148553
700
4157638
650
4148553
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.