Taklampa mässing 60-tal

559177

SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, blomformad takarmatur, mässing, 1960-tal, etikettmärkt: Sørensen & Co, höjd ca: 38 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Taklampa mässing 60-tal

Budhistorik (8 bud)
4157914
4157620
4157913
950
4157620
900
4157910
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.