Soffbord 1900-talets första hälft

559175

SOFFBORD med glasskiva, 1900-talets första hälft, art deco, fanerat underrede, skiva med dekor av fiskar, undertill med belysning, höjd ca 57, diameter ca 80 cm

Fanerskador och bortfall, skiva med repor, mindre kantnagg, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Budhistorik (1 bud)

4157576
2018-07-13 21:49:24

2018-07-14 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.