Vägglampor 1900-talets andra hälft

559171

TYRINGE KONSTHANTVERK, vägglampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, märkta KT 303 samt etikettmärkning, upphängningsens (stång) höjd ca 50 cm

Ett raster saknas, brukslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 8

Budhistorik (3 bud)

4159716
4158291
4158252

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.