Sideboard

559170

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, 2 skjutdörrar samt. 5 lådor, höjd ca 73 cm, ca 183x45 cm

Bruksslitage, enstaka märken förekommer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sideboard

Budhistorik (15 bud)
4158858
2 400
4158857
4158808
4158782
1 900
4157977
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.