Karl Erik Ekselius karmstol

559168

KARL ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, rygg i rotting, stoppad sits, skyltmärkt, sitthöjd ca 34 cm

Smärre ytskador, rottingen med mindre skada, torkad stoppning

Möbler, Stolar

Rum 4

Karl Erik Ekselius  karmstol

Budhistorik (17 bud)
4160152
4 200
4159606
4160151
4159606
3 800
4160150
3 600

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.