Joachim von Bülow, Damporträtt

559166

JOACHIM VON BÜLOW (Holland, 1877-1944), Sittande dam vid spegel, signerad och daterad -09, olja på duk, ca 100 x 70 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

4158088
4157814

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.