Piedestal i empirestil

559165

PIEDESTAL med stenskiva, 1900-talets andra hälft, empirestil, förgylld, höjd 65, 25x25 cm

Smärre repa i övre skivan

Möbler, Övriga möbler

Piedestal i empirestil

Budhistorik (1 bud)

4152434
2018-07-10 09:31:18

2018-07-14 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.