Karmstolar rokokostil

559160

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bok, mönstrad klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Brukslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (4 bud)

4159508
4159271
4158095
550
4157040
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.