Hermann Richard Eschke oljemålning

559158

HERMANN RICHARD ESCHKE (1859-1944): Marin motiv, signerad R. Eschke, olja på duk, ca 50x80 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (20 bud)
4159300
4159288
3 800
4159299
3 800
4159288
3 400
4159294
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.