Spegel 1800-talets mitt

559157

SPEGEL, 1800-talets mitt, blandstil, bronserad och förgylld, ca 73x90 cm

Pastellage med mindre bortfall vid hörn

Speglar

Rum 3

Spegel 1800-talets mitt

Budhistorik (11 bud)
4159840
4159193
4159193
4159363
750
4159193
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.