Sidebord rokokostil

559140

SIDEBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålat med bronserade detaljer, inredd med lådor och hyllplan, märkt SMF, Svenska Möbel Fabriken, höjd 87, 175x54 cm

Nyckel finns, mindre sprickor, ytslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Sidebord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4157664
700
4157361
650
4157356
600
4157348
550
4157353
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.