Carl Malmsten sängbord

559128

CARL MALMSTEN, "Guldheden", sängbord, 1 par, furu, brännstämplade "CM", höjd ca 55, 60x31 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Carl Malmsten sängbord

Budhistorik (20 bud)
4158128
3 200
4156391
4158127
4156391
2 800
4158126
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.