Fisktallrikar

559127

TALLRIKAR, 6 st, Figgjo Flint, Norge, porslin, polykrom dekor med fiskmotiv, stämplade undertill, varje tallriks mått ca 27x23 cm

Minimalt slitage, en tallrik med smuts och damm

Keramik/Porslin

Fisktallrikar

Budhistorik (9 bud)
4158564
4158569
4158564
850
4158565
4158564
750

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.