Anders Olson bronsskulptur

559119

ANDERS OLSON (1880-1955): Stående modell, brons, signerad samt daterad 1948, gjutarstämpel J.H Rosengren, Limhamn, höjd ca 21,5 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Anders Olson bronsskulptur

Budhistorik (12 bud)
4157698
1 600
4157558
4157697
1 400
4157558
1 300
4157450

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.