Oscar Dahl fat

559117

OSCAR DAHL, fat, Rörstrand, stockholmsmotiv med bl.a Stadshuset och Gamla Stan, glaserat stengods, signerad och daterad Oscar Dahl -1948, diameter ca 39 cm

Smuts och fläckar

Keramik/Porslin, Stockholmiana

Oscar Dahl fat

Budhistorik

2018-07-14 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.