A Tochlin oljemålning

559113

A TOCHILIN (1900-tal): "Helsinki", signerad A Tochilin, olja på pannå, 37,5x31,5 cm

Fack 4

A Tochlin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4158035
600
4152499
450
4151617
4148564
4148545

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.