Tallrikar 2 st

559107

TALLRIKAR, 2 st., tenn, 1800-tal, 1 av Hans Petter Nelander (verksam 1829-1839), Arboga, 1830, den andra med otydliga stämplar, diameter ca 34-36 cm

Slitage, bucklor, repor

Metall

Monter 3

Tallrikar 2 st

Budhistorik (4 bud)

4158851
450
4158854
4158851
4158766

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.