Lindorm Liljefors oljemålning

559105

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): ''Marskråkor Norrtelje Skärgård'', signerad ''Lindorm L'' och daterad '64, olja på pannå, ca 55x71 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4158771
4 800
4158738
4 600
4158738
4 400
4158768
4 200
4158738
3 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.