Lindorm Liljefors placerkort

559100

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), placerkort med blyertsteckning, motiv av fåglar, monogramsignerade ''LL'' och daterade 29/5/70, bildstorlek ca 8x12 cm.

Ej examinerade ur ramen

Konst, Teckningar

Monter 5

Lindorm Liljefors placerkort
Budhistorik (5 bud)
4158511
450
4151830
4158510
4151830
4149382

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.