Sängbord

559099

SÄNGBORD, 1 par, 1920/30-tal, bemålade, invändigt med lådor respektive hyllplan, höjd ca 101, 47x36 cm

Senare bemålning, slitage, senare beslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Sängbord

Budhistorik (9 bud)
4158211
1 900
4156897
1 800
4155170
4154902
1 300
4154308

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.