Byrå 1800-tal

559096

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 3 lådor, med stenskiva, beslag i mässing, bemålad i mörkgrått, höjd ca 75, 102x47 cm

Nyckel saknas, senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Byrå 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4158073
3 800
4158061
3 600
4158026
3 400
4157845
3 200
4157665

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.