Grötskål samt stopp

559090

GRÖTSKÅL med lock samt STOP, 2 st, tenn, 17/1800-tal, höjd ca 17.5-21 cm

Slitage, bucklor, repor

Metall

Grötskål samt stopp

Budhistorik (5 bud)
4158767
500
4158764
450
4158760
4155896
4148961

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.