Kar de Mumma teckningar

559089

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997), (2) teckningar, signerade K dem, 1 daterad -74, tusch på papper, bildstorlek 19x11 cm

Ej examinerade ur ram

Konst, Teckningar

Kar de Mumma teckningar

Budhistorik (4 bud)

4156003
450
4155179
4154869
4148735

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.