Figuriner

559085

FIGURINER, 1900-talets andra hälft, Kina, i form av påfåglar, polykromt glaserat lergods, höjd ca 42 cm

1 av fåglarna med nagg

Orientaliskt, Porslin

Figuriner

Budhistorik (6 bud)
4158384
650
4153620
600
4158382
550
4153620
4149659

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.