Porslinsfigurin

559081

FIGURIN, 1900-talets första hälft, porslin, troligen Österrike, i form av musicerande sällskap, polykrom och förgylld dekor, höjd ca 27 cm

Cellisten med skada, smärre krackelyr

Keramik/Porslin

Monter 10

Porslinsfigurin

Budhistorik (10 bud)
4155309
750
4155178
700
4153837
650
4153549
600
4153836
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.